صفحه اصلی
دربــاره مــا
تمـاس با ما
فروش اینترنتی
درباره ما

تاریخچه یزدگل

yazd

گروه صنعتی یزدگل در منطقه ویژه صنعتی یزد واقع شده است . استان یزد به دلیل برخورداری از سه شهرک صنعتی بزرگ و وجود بیش از 2400 واحد تولیدی یکی از قطب های مهم صنعتی کشور ایران محسوب می گردد . همچنین به واسطه موقعیت جغرافیایی ، برخورداری از معماری منحصر به فرد و بادگیرهای قدیمی مرتفع و بناهای تاریخی ، یکی از استانهای توریستی کشور به شمار می آید .

مجتمع صنعتی یزدگل مشتمل بر سه واحد تولیدی یزدگل ، مهتاب پلاستیک و پرتو نگاه کویر از سال 1370ه.ش (1991م) فعالیت خود را در اولین واحد (یزدگل) به منظور تولید انواع ظروف ملامین آغاز و با توجه به موفقیت چشمگیر در بازار و نیاز سنجی و تقاضای مشتریان به سرعت واحدهای تولیدی دوم (مهتاب پلاستیک) و سوم (پرتونگاه کویر) خود را در زمینه تولید انواع ظروف ومحصولات پلاستیک ، راه اندازی نمود .
هم اکنون سه واحد تولیدی مذکور درزمینی با ابعاد وسیع چند هکتاری به صورت شبانه روزی (سه شیفت) مشغول به فعالیت بوده و با توجه به یکسان بودن سرمایه گذاران و مدیریت واحد کارخانجات ، مجتمع مذکور با عنوان "گروه صنعتی یزدگل" نام گذاری و تمام کالاهای تولیدی در هر سه واحد با نام تجاری (برند) "یزدگل" به بازار عرضه می شود.

گروه صنعتی یزدگل توانسته است با بهره مندی از مدیریت متفکر و کارآمد و استفاده از مشاوران مجرب در زمینه آنالیز و شناسایی مواد اولیه مرغوب ،کارشناسان متبحر در زمینه طراحی و ساخت قالب ، طراحان و مجریان بنام در زمینه چاپ و بسته بندی و بهره گیری از دانش روز دنیا ، به نام و اعتباری شایسته در تولید و عرضه محصولات باکیفیت به بازار ، نائل آید و همچنین با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات پیشرفته و تجهیزات مدرن و آزمایشگاههای تخصصی در کنار دانشی فنی در زمینه تولید محصولات بی نظیری در کشور مانند : انواع فلاسکهای چای – پارچهای فیلتردار تصفیه آب – انواع کلمن های آب با سیستم ویژه تزریق فوم (با نام اختصاصی چشمه) و بسیاری دیگر از کالاها و ظروف مورد نیاز در خانه و آشپزخانه ، مورد توجه باشد .
ضمن اینکه انواع ظروف غذاخوری و تکی ملامین یزدگل در چندین شکل مختلف با طرحهای زیبا و چشم نواز ، نشان از بکارگیری تجربه ، تخصص و خلاقیت دارد. هدف یزدگل تلفیق کیفیت ، زیبایی و دوام به همراه قابلیت پاسخ به نیازمندیهای بازار رقابتی روز دنیا با بهره گیری از بهترین روشهای ممکن است . توجه به ابتکار و خلاقیت در تمامی ابعاد تکنیکی ، طراحی و تولید محصولات ، برند یزدگل را به نامی نوگرا و بدعت گذار مبدل نموده است . یزدگل به عنوان یک گروه صنعتی خلاق محور و بنام ، دارای گواهینامه استاندارد ملی ایران وپروانه ساخت از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، همواره سعی نموده است ، با طراحی و تولید محصولات با کیفیت و کالاهای متنوع در جهت جلب رضایت و حمایت مشتریان خود گام بردارد.
از افتخارات گروه صنعتی یزدگل اخذ گواهینامه های متعدد داخلی و خارجی و تقدیر نامه های مختلف بوده که برخی از آنها به شرح ذیل می باشد :

1-اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت جهانی از انگلستان 1997 م.
2-اخذ گواهینامه مدیریت جامع تجارت از اسپانیا 1998م.
3-اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001
4-اخذ گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان از سازمان حمایت از مصرف کنندگان.
5-اخذ گواهینامه واحد نمونه استاندارد, سازمان تحقیقات صنعتی و استاندارد ملی ایران.
6-اخذ گواهینامه مسئول فنی نمونه ، از وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی.

یزدگل به عنوان یک گروه صنعتی خلاق محور و بنام ، دارای گواهینامه استاندارد ملی ایران وپروانه ساخت از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی...

more
در شرایط دشوار برای تولیدی که حاصل رقابت تنگاتنگ تولیدکنندگان و فزونی گرفتن تولیداز مصرف است، شرط بقاء کارخانجات یزدگل درک هرچه بیشتر انتظارات مشتریان و پاسخگویی به آنها باهدف...